01 czerwca 2022

LEDATEL Sp. z o.o. i WSPÓLNICY Sp.K. nowym Członkiem Klastra „Luxtorpeda 2.0” 

1 czerwca LEDATEL sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. został nowym członkiem Klastra „Luxtorpeda 2.0”

LEDATEL jest polskim liderem w zakresie nowoczesnych systemów dla transportu szynowego. Firma specjalizuje się w tworzeniu oraz integracji systemów kolejowych i militarnych. Domeną spółki jest również sprzedaż urządzeń, komponentów oraz elektrycznych i elektronicznych elementów wyposażenia przemysłowego.

Firma funkcjonuje na rynku od 2007 roku, współpracuje z producentami krajowymi i zagranicznymi w celu stworzenia kompletnej oraz atrakcyjnej oferty dla swoich klientów, nieustannie rozszerzając ją o nowych dostawców i nowe produkty.

Systemy firmy działają w najnowszych polskich pociągach i tramwajach (min. Koleje Mazowieckie: Impuls Newag, Pesa, Sundeck, Pesa Elf, PKP IC: Pesa Dart, Newag/Stadler Flirt i wielu wagonach), co potwierdza dobre zrozumienie potrzeb klienta i niezawodność rozwiązań.

Firma tworzy bezpieczne i niezawodne systemy między innymi takie jak: WIFI, CCTV, SIP oraz Zliczanie Pasażerów. W celu osiągnięcia najwyższej jakości produktów LEDATEL wdrożył normy ISO\TS-22163 (IRIS) ,ISO 9001 oraz rozpoczął wdrażanie ISO 27001.

 

+48 22 828 49 90

biuro@klasterluxtorpeda.pl

ul. Solec 63b/7 00-409 Warszawa

Na skróty

Przydatne linki

Newsy